Categories
Uncategorized

Bir mandolin dilimleyici hemen baş parmağımı patlattı.

Bir mandolin dilimleyici hemen baş parmağımı patlattı.

11:00 pm:  Sam Sicilia ve Pedro Carvalho, Carvalho’nun boyun krankını tehdit ettiği ve Anaconda’nın bir dakikadan kısa bir süre sonra boğulduğu bir ileri geri ilk tur attı.

Emmanuel Sanchez, Tywan Claxton’ı ikinci turda üçgen jikle ile sunuyor; Tüy Sıklet Grand Prix’si ilk tur

22:42 pm:  Claxton, ikinci rauntta büyük bir yenilgiyle Sanchez’i ayağa kaldırdı, ancak hücumdaki patlama, kıdemli oyuncu tuzağa düştüğünde anında savunmacı bir yükümlülüğe dönüştü. ""Hava"" ters üçgen jiklede. Claxton bu teslimiyetten sıyrılabilmiş olsa da, Sanchez hala Claxton’ı bir sonraki düz üçgen boğmada manevra yapmak ve tuzağa düşürmek için yeterli güce sahipti.

Claxton bu ikinci denemeden çıkamadı ve Sanchez ona bir kayıp veren ilk adam oldu ve Tüy Sıklet Grand Prix’sinde ilerledi. Claxton katıdır; sadece daha fazla deneyime ihtiyacı var.

22:30: Yenilmez Tywan Claxton, Bellator Tüy Sıklet Grand Prix’si yaklaşırken, emektar Emmanuel Sanchez’de ciddi bir sınavla karşı karşıya.

Daniel Carey, Gaston Bolanos’u ilk turda teslim olarak uyutur; tüy ağırlığı 

22:16:  Carey onu ayakta giyotinle yakaladığında Bolanos, onu alt ediyor gibiydi. Baş ve kol pozisyonu sıkıştırılmış haldeyken, ""korkutucu"" Carey ayağa fırladı ve ağırlığını kullanarak Bolanos’u aşağı çekip onu uyuttu. Tıpkı bunun gibi bir rahatsızlıkta ışıklar söner.

Carey, galibiyetinden sonra kısa süre önce emekli olan Chael Sonnen’i aradı.

22:08:  Daniel ""korkutucu"" Carey, bu ana kartı başlatmak ve bu akşam Featherweight Grand Prix turnuvasının lansmanına bir meze olarak hizmet etmek için tüy kadar hafif bir özellik maçında Gaston Bolanos’u ele geçiriyor.

22:00:  Ana kart resmi olarak yayında.

21:40:  Bellator 226 ana kartı yaklaşık 20 dakika uzaklıktadır. Sporting News size canlı güncellemeler, sonuçlar ve önemli noktalar getirecek.

Bellator 226 dövüş kartı

Ana kart sonuçları

Ryan Bader, Cheick Kongo ile ilk turda yarışma dışı olmak için savaşır (yanlışlıkla göz dürtme; Kongo devam edemedi); Bader, ağır sıklet unvanını elinde tutuyorDerek Campos def. Daniel Straus oybirliğiyle alınan kararla (30-26, 30-25, 30-25); Tüy Sıklet Grand Prix ilk turÁdám Borics def. İkinci tur TKO ile Pat Curran (cevapsız yumruklar); Tüy Sıklet Grand Prix ilk turPedro Carvalho def. Sam Sicilia ikinci tur teslimi ile (yüz krank); Tüy Sıklet Grand Prix ilk turEmmanuel Sanchez def. Tywan Claxton ikinci tur teslimi ile (üçgen şok); Tüy Sıklet Grand Prix ilk turDaniel Carey def. Gaston Bolanos, ilk tur teknik sunumuyla (giyotin); tüy ağırlığı 

Ön kart sonuçları

John Maċapa def. Ashleigh Grimshaw ikinci tur TKO ile (köşe durdurma); tüy siklet Chris Gonzalez def. Luis Vargas oybirliğiyle alınan kararla (30-27, 30-26, 30-25); hafif Cass Bell def. Isaiah Rocha ilk turda teslim (giyotin); ufak tefek Jessica Borga def. Amber Leibrock ilk tur teslimi (armbar); tüy ağırlığıBatsumberel Dagvadorj def. James Terry ilk turda teslim (bulldog); ağır siklet Adam Piccolotti def. Jacob Smith ikinci tur teslimi (arka çıplak jikle); hafif Hyder Amil def. Ignacio Ortiz bölünmüş kararla (28-29, 29-28, 29-28); tüy kadar hafif Renato Alves def. Abraham Vaesau üçüncü turda teslim oldu (arka çıplak şok); orta siklet 

Bellator 226 ile ilgili son haberler

-Ryan Bader ve Cheick Kongo, Cumartesi gecesi Bellator 226’daki çatışmalarına ve xbet 365 zaferin anahtarlarına nasıl giriyorlar.

-Bellator 226’yı nasıl izleyeceğiniz ve canlı yayınlayacağınız hakkında bilmeniz gereken her şey.

Yemeğine bayılan Matt Mitrione doğruca kameraya bakar ve şöyle der: ""Şu anda yemek yiyorum. İyi vakit geçiriyorum, ama Cumartesi günü bu Rus’u suratına tekme attığımda beni yakala. Bu sefer aklında değil. Şerefe!""

Bu, Mitrione’nin Cumartesi gecesi Bridgeport, Conn.’daki Webster Bank Arena’da Bellator 225’in ana etkinliğinde (DAZN’de canlı olarak mevcuttur) Sergei Kharitonov’a karşı rövanşını bekleyerek bir Bellator MMA tanıtım videosunda sunduğu patlayıcı son.

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüle

👊 @MattMitrione, bu sefer sayıldığı yerde @KharitonovMMA’yı vurmak niyetinde olduğunu söylüyor. 🥜s). . 24 Ağustos Cumartesi günü #Bellator225’teki rövanşını kaçırmayın. 🎟 bio’muzdaki linkte hala mevcut.

Bellator MMA (@bellatormma) tarafından 19 Ağustos 2019, 11:06 PDT’de paylaşılan bir gönderi

DAZN’a katılın ve 24 Ağustos’ta Bellator 225: Mitrione vs. Kharitonov’u izleyin

Mitrione artık içindeki mizahı bulabilir. Ancak, yanlışlıkla bir kasık darbesi Kharitonov’u büyük bir acı içinde bıraktığında ve Şubat ayında Bellator 215’teki maçın sadece 15 saniyesinde sinir bozucu bir yarışmasızlık kararına yol açtığında kesinlikle gülünecek bir konu değildi.

Bunun için tam, zorlu bir eğitim kampı mı?

""Bir hayal kırıklığıydı,"" Mitrione, Sporting News’e söyledi. ""Olan gerçekten utanç vericiydi – özellikle [Kharitonov]’un tepkisi çok yoğundu. Bir hayal kırıklığıydı. Bu bir kazaydı.""

Mitrione’nin sol bacak vuruşunun Kharitonov’u kemerin altından vurduğuna şüphe yok, ancak Rus’un tepkisiyle oldukça kalın bir şekilde yattığına inanıp inanmadığı sorulduğunda, Springfield, Illinois, yerli emin değil.

""O adamın testislerinin nasıl hissettiğini bilmiyorum, o yüzden söyleyemem,"" dedi Mitrione. ""Her ne ise, odur. Öyle oldu diyorsa, öyle olmuştur. Ne hissettiği hakkında onu sorgulayamam.""

Bu noktada da önemli değil, çünkü Mitrione ve Kharitonov daha önce yapamadıklarını yapma şansına sahip olacaklar – aslında savaşacaklar. Kazanmanın geleceği için ne anlama geleceği düşünüldüğünde, Mitrione için riskler yüksek.

""Ryan Bader’ı birinci olarak düşünürseniz, Bellator’daki tartışmasız en iyi ikinci ağır sıklet olduğumu bir kez daha doğrular."" dedi Mitrione. ""Kendimi emeğimin meyvelerinin tadını çıkaracak ve sonunda sadece bir nedime değil, bir gelin olacak bir konuma getirdim. Umarım bu Cumartesi benim istediğim gibi gider, gördüğüm gibi gider ve oradan sonra başka bir yerde işimi hallederim.""

Mitrione, geçen Ekim ayında Bader’ın kazanmaya devam ettiği bir turnuva olan Bellator Ağır Siklet Grand Prix yarı finalinde Bader’a oybirliğiyle karar vererek Fedor Emelianenko ve Roy Nelson karşısında galibiyetler elde ediyordu.

Mağlubiyet, Mitrione’ye (13-6, bir yarışma dışı) bazı değerli çıkarımlar sağladı.

""Bana hayatımda ilk defa gergin olduğumu gösterdi ve bunu gösterdim,"" dedi. ""Olması gerektiği gibi savaşmadım. Olması gerektiği gibi cevap vermedim. Anın beni ele geçirmesine izin verdim – daha önce hiç yapmadığım bir şey. Hala insan olduğumu gösteriyor.""

41 yaşındaki oyuncu bu kaybı ve Kharitonov’a karşı yapılan müsabakanın olmamasının yarattığı hayal kırıklığını, kendisini tekrar antrenmanlara atarak ve sadece en iyi oyuncu olarak atlatmayı başardı. ""her gün tanıdığım en mutlu adam,"" Instagram hesabında lanse edildiği gibi.

Kısa ömürlü NFL kariyerinden çok önce ve UFC ve Bellator ile MMA koşusu boyunca rekabet etme bağımlılığı değişmedi. Hala sürece aşık.

Aynı Bellator tanıtım videosunda Mitrione’nin “Ben her zaman olduğum gibi bir aptalım. Ben harika bir işi olan bir ahmakım.”

Mitrione, geçen Haziran’da akşam yemeğini hazırlarken neredeyse kendi parmağını kesmek anlamına gelse bile, dengeli kalmanın kafesin içinde veya dışında her şeyle başa çıkmasına izin verdiğine inanıyor.

""Tatlı patates dilimliyordum,"" dedi Mitrione. ""Bir mandolin dilimleyici hemen baş parmağımı patlattı. Yaklaşık bir dakika sonra yere baktım ve orada sadece bana bakıyordu. Neredeyse normale döndü.""

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüle

Ooopsie

Chubby McChubberson (@mattmitrione) tarafından 4 Haz 2019, 9:30am PDT’de paylaşılan bir gönderi

Mitirone’ye sorarsanız, öyle hissettiğini söyleyecektir. ""hala aynı kişi"" o her zaman, Kharitonov’a karşı rövanşında farklı bir sonucu hedefleyecek biriydi. Ünlem işaretinin eşlik ettiği farklı bir sonuç — düşük vuruşlu tekme yerine nakavt.

""Başka bir yol bilmiyorum – kavgaları ünlem işaretiyle bitirmek dışında,"" dedi Mitrione. ""isteyerek yaptığım bir şey değil. Kim olduğum ve nasıl düştüğüm.""

Ryan Bader, promosyonun Ağır Siklet Grand Prix’sinde masayı yönetmeden ve ilk çifte şampiyonu olmadan önce, Bellator hafif ağır siklet şampiyonasını ele geçirip savunarak karma dövüş sanatlarında en sıcak, en baskın galibiyet serilerinden birinde yer aldı.

Ocak ayındaki Bellator 214’te ağır sıklet kemeri kazanmak için MMA efsanesi Fedor Emelianenko’yu 35 saniyede elden çıkardıktan sonra, ""Darth"" Bader, San Jose, Kaliforniya’daki SAP Center’da Bellator 226’nın tavan döşemesinde kıdemli Cheick Kongo’ya karşı unvanı korumak ve DAZN’de yaşamak için Cumartesi gecesi yedi maçlık bir galibiyet serisiyle kafese giriyor.

DAZN’a katılın ve Bellator 226: Bader vs. Kongo’yu 7 Eylül’de izleyin

Kongo, Şubat ayındaki Bellator 216’da oybirliğiyle alınan kararla Vitaly Minakov’u geçmek için güçlü bir vuruş patlaması yaptı. Bu unvan eleme oyuncusu ona Bader’a karşı bu şansı verdi ve Şubat 2015’te Muhammed Lawal’a yenildiğinden beri yenilmediği için galibiyet serisini sekize çıkardı. .

36 yaşındaki Bader, güreşini 44 yaşındaki Kongo’yu yormak için kullanarak Bellator üzerindeki hakimiyetini sürdürecek mi yoksa Fransız ağır sıklet, çifte şampiyonun boğuşmasını reddedip, Shark Tank’ı Bellator’ın yeni ağır sikleti olarak bırakmaya yetecek kadar havai fişek patlatacak mı? tapu sahibi?

Burada, Sporting News, Cumartesi gecesi zaferin anahtarlarını listelerken, ana yarışmacılar arasındaki kasetin bir hikayesini sunuyor.

ryan bader

Yaş: 36

Kayıt: 27-5

Yükseklik: 6-2

Ağırlık: 228,7 pound

KO’lar: 12

Başvurular: 3

Erişim: 74""

Duruş: Ortodoks

Mevcut galibiyet serisi: Yedi

Önemli zaferler: Fedor Emelianenko, Phil Davis, Antônio Rogério Nogueira, Rashad Evans, Quinton ""öfke"" Jackson.

Son maç: 26 Ocak’ta Fedor Emelianenko’nun ilk raund nakavtları (yumruklar).

Son kayıp: Anthony ""gürlemek"" Johnson, 30 Ocak 2016’da UFC’de ilk tur KO (zımbalar) tarafından.

Zaferin anahtarı: Bader’ın daha büyük Kongo ile güreşmesi ve boğuşması ve 44 yaşındaki gazinin enerjisini tüketmesi şaşırtıcı değil. Kongo’nun kafeste aşırı düşünme eğilimine rağmen, onunla dik durmak onu bazı ağır ellere karşı savunmasız bırakabilirdi. Ağır siklette art arda dördüncü maçında Bader, Kongo’nun gücünü test etmemelidir. Güreşmek ve zafere giden yolda boğuşmak, unvanı korumak için en iyi şansı.

Çek Kongo

Yaş: 44

Kayıt: 30-10-2

Yükseklik: 6-4

Ağırlık: 239.2

KO’lar: 14

Gönderimler: 4

Erişim: 81""

Duruş: Ortodoks

Mevcut galibiyet serisi: 8

Önemli zaferler: Vitaly Minakov, Alexander Volkov, Matt Mitrione, Pat Barry, Mirko Cro Cop

Son maç: 16 Şubat’ta Vitaly Minakov aleyhine oybirliğiyle alınan karar

Son kayıp: 27 Şubat 2015’te Muhammed Lawal’ın ayrı karar kaybı

Zaferin anahtarı: Kongo, Bader’ın gücünü yeterince erken ve hızlı bir şekilde hissetmesini sağlamalı ve şampiyonu alt etme girişiminde bulunmayı iki kez düşünmelidir. Kongo’nun bunu yapmasının yolu bazı ağır grevlerden geçiyor. Ellerinin erken uçmasına izin vermeli ve dizleri ve tekmeleriyle hücumdaki dalgalanmalara katkıda bulunmalıdır. Kongo’nun bunu yapacak gücü var. Daha çok, onu taahhüt etmesi ve kafeste çok fazla düşünmemesi ve Bader’a bir sonraki yayından kaldırma planını yapması için zaman tanımasıyla ilgili.

Bader’ı erken bir şeyle yakalarsa, üzgün ve yeni bir dünya şampiyonu olabilir. Bu maç ne kadar uzarsa, avantajın Bader’ın tarafına geçeceğini anlamak zorunda kalacaktı. Bu, Kongo’ya maçı erken ve zorla bitirmeye çalışmak için yeterince teşvik vermeli.

 

Bellator geçmişi, 7 Eylül Cumartesi günü Bellator 226’da San Jose, Kaliforniya’daki SAP Center’dan yapılacaktır.

Ryan Bader, canlı ve özel olarak DAZN’de Cheick Kongo’ya karşı ağır sıklet unvanını tehlikeye attığında, aynı anda iki şampiyonluk sahibi olan ve unvan savunması yapan ilk dövüşçü olacak. Kart aynı zamanda 16 kişilik tüy sıklet grand prix’in ilk dört maçını da içeriyor. 

Hafif ağır sıklet unvanını da elinde bulunduran Bader (27-5), Ocak ayında Fedor Emelianenko’yu 35 saniyelik nakavtıyla vurgulanan ağır sıklet yarışını buharlı bir şekilde atlatırken, şirket tarihinde aynı anda iki kemer tutan ilk kişi oldu. 36 yaşındaki oyuncu, bu galibiyetlerin beşi Bellator bayrağı altında olmak üzere yedi maçlık bir galibiyet serisine sahip. 

Kongo (30-10-2) kariyerinin ilk dünya şampiyonluğunu kazanmak için bir şans daha yakaladı. Nisan 2014’te Bellator 115’te Fransız, oybirliğiyle alınan kararla Vitaly Minakov’a kaybetti. O zamandan beri, Kongo, Bader’daki çatlağı netleştirmek için son sekizi de dahil olmak üzere 11’de 10 kazandı. 

DAZN’a katılın ve Bellator 226’yı ve yılda 100’den fazla dövüş gecesini izleyin

145 kiloluk grand prix’in ilk dört maçı, eski şampiyonluk rakibi Emmanuel Sanchez’in en büyük potansiyele sahip Tywan Claxton, Sam Sicilia ve Roberto de Carvalho, eski iki kez Bellator tüy siklet şampiyonu Daniel Straus ile Derek Campos ve eski tüy siklet şampiyonu Pat Curran’ın karşılaşması. Ádám Borics ile kavga ediyor.

Bader ve Kongo merak uyandıran bir dövüş. Bader, Grand Prix’nin yarı finallerinde Matt Mitrione’de daha belirgin bir ağır sıkletle oynadığında, Arizona St.’den tüm Amerikan güreşçisi engin güreş becerilerini ağır elli Mitrione’u etkisiz hale getirmek için kullandığında yaptığı şeyi Kongo’ya yapacak mı? Yoksa Kongo, Bader’ın ellerine oynamadan ayakları üzerinde tutabilir mi? 

Grand Prix maçlarının dördü de son derece eğlenceli olmalı – özellikle Sanchez ve Claxton. Claxton, yalnızca beş dövüşten sonra muazzam bir fırsat elde ediyor ve tüm turnuvanın joker karakteri. Bader’ın yaptığını yapabilirdi – her şeyi kazanabilir ve Bellator tüy siklet şampiyonu olabilirdi.

Burada, alt kart ve daha fazlasını içeren, geleneksel izleme başına ödeme yerine DAZN’de akış yapan Bellator 226 için eksiksiz bir kılavuz bulunmaktadır.

Bellator 226 saat kaçta?

Alt kart: 18:45 ö. ETMain kartı: 22:00 ETMain olayı: 12:30 ET (yaklaşık)

Bellator 226’nın alt kartı 18:45’te başlayacak. 7 Eylül Cumartesi ET. Bader ve Kongo’nun halka yürüyüşlerini yaklaşık 12:30 ET’de yapması bekleniyor. 

Nasıl izlenir, canlı yayın Bellator 226

Bellator 226, geleneksel izleme başına ödeme ile kullanılamaz. Bunun yerine Kuzey Amerika’daki hayranlar maçı DAZN’de yayınlayarak izleyebilir.

DAZN; Roku, Apple TV, Google Chromecast, iOS, Android, Xbox One, Playstation 4 ve Playstation 3’ün yanı sıra DAZN.com aracılığıyla Chrome, Firefox, Internet Explorer ve Safari tarayıcıları dahil olmak üzere çeşitli platformlarda kullanılabilir.

DAZN HAKKINDA DAHA FAZLA

•  İlk özel canlı spor yayın hizmeti olan DAZN ile tanışın•  DAZN’de hangi sporlar canlı olarak yayınlanıyor?•  DAZN’nin canlı spor yayın hizmetinin maliyeti nedir?

Bellator 226’nın maliyeti nedir?

DAZN’e yeni bir abone, dövüşü izlemek için aylık abonelik veya yıllık geçiş için kaydolabilir. DAZN’in tüm canlı etkinliklerine erişimin yanı sıra öne çıkanlar, tekrarlar, sahne arkası özellikleri, orijinal şovlar ve canlı raporlar içeren yıllık geçiş ücreti 99,99 ABD dolarıdır ve bu da ayda ortalama 8 ABD dolarının biraz üzerindedir. Daha uzun vadeli bir değer yerine aylık bir plan isteyenler için, dövüş hayranları 19,99 $ için aylık bir seçeneğe kaydolabilir.